Magazynier- Centrum Dystrybucji Sklepów Spożywczych
  • Wyszków
Wyszków, Wyszków, Mazowieckie, Polska
Zakłady Mięsne Somianka Rucińscy SP.J.
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

O nas
Zakłady Mięsne Somianka to Firma rodzinna z polskim kapitałem. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w przetwórstwie mięsnym, prowadzi ubój trzody chlewnej, rozbiór mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego, wprowadzając na polski rynek wysokiej jakości wędliny, kiełbasy, boczki oraz wyroby podrobowe. Dodatkowym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest działalność usługowa i handlowa w zakresie sprzedaży detalicznej, prowadzonej w sieci własnych sklepów o profilu ogólnospożywczym.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do swojego zespołu
DWÓCH PRACOWNIKÓW MAGAZYNU SPOŻYWKI.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Udział w pracach związanych z przyjęciem i wydaniem towaru
Nadzór nad dokumentacją magazynową
Właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie
Kontrola zgodności stanów magazynowych
WYMAGANIA
Znajomość procesów magazynowych
Dokładność i skrupulatność w realizacji zadań
Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
Umiejętność rozwiązywania bieżących problemów
Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
OFERUJEMY
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
przyjazną, rodzinną atmosferę,
atrakcyjne wynagrodzenie.
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA.
Oferujemy pomoc w procesie adaptacji i wdrożenia do pracy

  • Praca Wyszków
  • Magazynier Wyszków
  • Wyszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941