Magazynier bez uprawnień
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja towarów zgodnie z listą kompletacyjną;
  • Praca z użyciem wózków na które nie są wymagane uprawnienia;
  • Odpowiednie zabezpieczenie skompletowanego towaru folią typu stretch;
  • Załadunek i rozładunek pojazdów;
  • Utrzymanie porządku w magazynie;
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, higieny pracy.
  • Regularne czyszczenie maszyny.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00) dla osób chętnych praca w soboty;
  • Odpowiedzialność i efektywność w działaniu;
  • Pracowitość i dokładność oraz zaangażowanie.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia na wózki widłowe, bądź prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w systemie dwuzmianowym;
  • Po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z Klientem (bogaty pakiet socjalny);
  • Zapewnienie szkoleń w celu uzyskania uprawnień na wózki widłowe po stronie Klienta (pracownik nie ponosi żadnych kosztów);
  • Stawkę godzinową 29-31 zł brutto/h;
  • Zapewniamy odzież roboczą;
  • Dla osób ze statusem ucznia/studenta stawka brutto=NETTO (do wypłaty).

  • Praca Sosnowiec
  • Magazynier Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567