Magazynier
  • Michałów-Reginów
Magazynier
mazowieckie, Michałów-Reginów, mazowieckie, Polska
AdRepublic
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towaru dostarczonego do magazynu
  • Bieżące czyszczenie i konserwacja materiałów reklamowych przed wysyłką do klienta
  • Organizacja wysyłki materiałów reklamowych
  • Utrzymywanie porządku w magazynie

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę zdrowotną i dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584