Magazynier
  • Wrocław
Magazynier
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie dostaw surowców i opakowań oraz sprawdzanie ich pod kątem zgodności z dokumentacją
  • Przyjmowanie wyrobów z produkcji i wydawanie z magazynu
  • Kompletacja towarów do wysyłki
  • Rozładunek, załadunek samochodów ciężarowych przy pomocy wózka widłowego
  • Przygotowywanie oraz sprawdzanie dokumentów niezbędnych przy dostawie lub wysyłce towarów
  • Obsługa programów magazynowych w systemie informatycznym

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane w kierunku logistycznym
  • Około 2 - 3 lata doświadczenia w pracy w/w stanowisku wraz z obsługą wózka widłowego
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (elektryczne i spalinowe)
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie programów magazynowych
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży spożywczej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • System premiowy
  • Premie za polecenie pracowników
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe Open Life
  • Szkolenie podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe
  • Zaplecze socjalne

  • Praca Wrocław
  • Magazynier Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291