Magazynier
  • Jawczyce
Magazynier
mazowieckie, Jawczyce, mazowieckie, Polska
GABONA
16. 11. 2022

Europejski lider sprzedaży online profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu oraz specjalistycznej pielęgnacji twarzy i ciała.

W związku z rozwojem na rynkach Unii Europejskiej i w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Jawczyce (pow. warszawski zachodni)

Magazynier

Obowiązki

Opis stanowiska:
-       przyjmowanie dostaw i pakowanie towaru
-       praca ze skanerem
-       właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie
-       przygotowywanie i kontrola zamówień do wysyłki
-       utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

§ umiejętność organizacji czasu pracy
§ mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
§ uprawnienia na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

§ zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
§ atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus system premiowy)
§ odzież i obuwie robocze
§ prywatną opiekę medyczną, siłownię oraz zniżki pracownicze na produkty z oferty firmy
§ przerwę śniadaniową 30 minut wliczoną do czasu pracy
§ możliwość rozwoju zawodowego
§ pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8.00-16.00 od pn. do pt.