Magazynier
  • Radom
Magazynier
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 8. 2022

Szukasz stałej, stabilnej pracy w renomowanej firmie na terenie Radomia?

Posiadasz uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT i książeczkę Sanepid ?

Szukamy właśnie Ciebie!

zadania

  • obsługa magazynu - wydawanie oraz przyjęcie komponentów i surowców
  • dbanie o odpowiednie przechowywanie materiałów i kontrola stanów magazynowych
  • kompletowanie i załadunek wyrobów gotowych, transport materiałów w obrębie zakładu

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym pn-pt (wolne weekendy)
  • uprawnień UDT do kierowania wózkami jezdniowymi z napędem elektrycznym
  • książeczki SANEPID lub możliwości wyrobienia jej

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • premia produkcyjna do 350 zł brutto miesięcznie
  • dla osób dojeżdżających powyżej 25 km dodatek w wysokości 300 zł brutto miesięcznie
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Medicover, Multikafeteria