Magazynier | Zmiana DZIENNA lub NOCNA | Ożarów Mazowiecki
  • Piastów
Piastów, Piastów, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki (Duchnice)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Dodatkowe benefity takie jak Karta obiadowa oraz „pestka" do automatu!
  • Wolne weekendy!
  • Prace w systemie dziennym lub nocnym - sam decydujesz!
  • Zapewniamy odzież roboczą oraz pełne szkolenie stanowiskowe

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek samochodów
  • Sortowanie przesyłek
  • Obsługa skanera magazynowego
  • Kompletacja towaru
  • Dodatkowe zlecone przez kierownika zadania magazynowe

Wymagania:

  • Dyspozycyjność oraz motywacja do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność w wykonywanych zadaniach
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia UDT

  • Praca Piastów
  • Magazynier Piastów
  • Piastów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584