Magazyn - komisjoner Niemcy, Różne lokalizacje !
  • Gorzów Wielkopolski
magazyn - komisjoner Niemcy, Różne lokalizacje !
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
People&Work
21. 9. 2024

Jesteśmy niemiecką firmą. Posiadamy oferty pracy w zakresie magazynów logistycznych na terenie całych Niemiec. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Komisjoner/Pracownik magazynu(m/w/d)
miejsce pracy różne lokalizacje
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku, czasem soboty
WYMAGANIA: mile widziane doświadczenie buty robocze S3 mile widziane własne auto ub prawo jazdy
OFERUJEMY: Od 13.50€ brutto/ h , niemiecka umowa możliwość zakwaterowania (koszt: 280 € na miesiąc/os, pokoje maksymalnie 2-osobowe) dodatki za nadgodziny praca w miłej atmosferze
możliwość rozwoju
Jeśli jesteś zainteresowany i czujesz, że to praca dla Ciebie, skontaktuj sie z nami telefonicznie bądź przez e-mail.
Laura:
Tel 004915154147840
E mal: @

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838