Liderka ds. Księgowości w Zespole Zewnętrznego Dyrektora Finansowego
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Value Finance
27. 9. 2024

Ze względu na intensywny rozwój firmy, prowadzimy stałą rekrutację na stanowiska księgowe. Dołącz do nas

i wspieraj nas w obsłudze rosnącej liczby zadowolonych klientów!

Chcesz, aby przy pomocy Twojej pracy powstawały jakościowe i znaczące dla biznesu analizy finansowe? Szukamy osób, którym zależy na wykonywaniu rzetelnej pracy z sensem, na czas i zespołowo. Samodzielna/y Księgowa/y współpracuje z Młodszą Księgową, Dyrektorem i Analitykiem Finansowym oraz Doradcą Podatkowym.

Obecny świat księgowości to pewna zmiana, dlatego ważna jest dla nas gotowość do ciągłego uczenia się (szkolenia i materiały rozwojowe zapewniamy!).

Pracujemy zdalnie, ale oczekujemy współpracy wyłącznej (nie dodatkowej, po godzinach) - oferujemy wyjątkowe miejsce i wsparcie w merytorycznym rozwoju w księgowości, a do tego potrzebne jest pełne zaangażowanie i koncentracja na naszych Klientach.

Poniżej wymieniamy obowiązki, ale kluczowe jest to, czy lubisz księgowość, Enovę365 lub Symfonię i odpowiedzialną pracę zdalną? Jeśli tak, aplikuj!

Twoje zadania:

  • Większości zadań zapewne się domyślasz, ale to, co musimy podkreślić, to fakt, że pracujemy zdalnie przy pomocy systemu Enova 365 lub Symfonia, dlatego znajomość jednego z tych programów jest konieczna (!)
  • Nadzorowanie procesu księgowania i analizowania ksiąg rachunkowych przez Młodsze Księgowe
  • Czuwanie nad zgodnością dokumentacji, procedur księgowych, sprawozdań i raportów finansowych – z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Analizowanie kont księgowych i weryfikacja poprawności rozliczeń
  • Wyliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • Raportowanie do podmiotów zewnętrznych np. GUS, NBP, etc.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, współpraca z audytorami
  • Jako samodzielna księgowa odpowiadasz za dowiezienie całego procesu księgowego dla klienta (masz wsparcie młodszych księgowych, ale to Ty jesteś liderem tego zespołu).

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Czujesz się biegła/y w obsłudze programu księgowego Enova365 (konieczne!)
  • Jesteś osobą łączącą zainteresowanie księgowością z ciekawością biznesu
  • Szukasz miejsca, gdzie Twoja praca będzie doceniana i aktywnie wykorzystywana jako podstawa do budowy zaawansowanych raportów analitycznych, wspierających klientów w rozwoju
  • Potrafisz pozytywnie wpływać na innych i zarządzać powierzonym zespołem
  • Posiadasz ugruntowane, minimum 5-letnim doświadczeniem zawodowe (konieczne doświadczenie w biurze księgowym)
  • Znasz zasady rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Posiadasz wykształcenie z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii

Gwarantujemy:

  • Zwarty, wspierający się zespół (podobno nikt takiego drugiego nie widział! :))
  • Stały rozwój kompetencji (zarówno merytorycznych, jak i miękkich)
  • Stabilną współpracę w szybko rosnącej grupie Value Finance
  • Najnowsze środowisko IT (Saldeo, Enova 365, PowerBI)
  • Pracę w modelu 100% zdalnym i kwartalnymi spotkaniami integracyjnymi
  • Współpraca z zespołem CFO i doradcami podatkowymi
  • Dostęp do platformy Mindgram (tematyka profilaktyki zdrowia i rozwoju osobistego)
  • Opiekę medyczną
  • Jako formę zatrudnienia preferujemy partnerskie podejście B2B

O nas

Value Finance to firma świadcząca usługę Dyrektora Finansowego na godziny, cyfrowe biuro księgowe, doradztwo podatkowe oraz szkolenia.

Jesteśmy obecni na rynku od 2018 roku, a nasz zespół liczy już ponad 60 osób. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia księgowe i kontrolingowe, ale przede wszystkim stawiamy na indywidualne podejście do wyzwań naszych klientów.

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, które są świadome, że przewagę konkurencyjną można zbudować również w oparciu o dobrze zarządzane finanse.

Rośniemy w siłę i poszukujemy tych, którzy będą rozwijać się razem z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, zapraszamy na https://valuefinance.pl/kariera/

  • Praca Rzeszów
  • Dyrektor Rzeszów
  • Dyrektor handlowy Rzeszów
  • Dyrektor finansowy Rzeszów
  • Dyrektor szkoły Rzeszów
  • Dyrektor artystyczny Rzeszów
  • Dyrektor kreatywny Rzeszów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Rzeszów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Rzeszów
  • Doradca podatkowy w Polsce Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210