Lider Zespołu ds. Kadr i Płac - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, międzynarodowoa organizacja i lider w swojej branży, poszukuje zaangażowanego i kompetentnego Lidera ds. Kadr i Płac, który dołączy do zespołu i pomoże w osiągnięciu założonych celów.   Lider Zespołu ds. Kadr i PłacMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie pracą zespołu kadrowo-płacowego, w tym właściwe planowanie zadań oraz monitorowanie ich przebiegu;
  • Opieka nad procesem naliczania wynagrodzeń pod kątem terminowości i prawidłowego zastosowania przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych;
  • Powadzenie  dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o prace i umów cywilno-prawnych;
  • Administracja świadczeniami i programami przysługującymi pracownikom;
  • Terminowe rozliczenia okresowe z ZUS, US i PFRON oraz przygotowywanie niezbędnych deklaracji;
  • Kontrolowanie i prowadzenie dokumentacji wymaganej przez organy zewnętrzne, w tym ZUS, PIP, GUS;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych na potrzeby kadry kierowniczej i zarządu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych;
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej;
  • Doświadczenie zdobyte w dużym przedsiębiorstwie (zatrudniającym powyżej 400 pracowników);
  • Praktyczna znajomość programu TETA będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność;
  • Umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient Oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów;
  • Hybrydowy tryb pracy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567