Lider Zespołu ds. inwentaryzacji
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.
16. 11. 2022

Jeśli jesteś, osobą która posiada doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników, jesteś człowiekiem otwartym na ludzi, a także posiadasz cechy lidera to szukamy właśnie Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie oraz nadzorowanie inwentaryzacji w obiektach handlowych zgodnie z zasadami i procedurami;
  • Koordynowanie  pracą pracowników liczących;
  • Uczestniczenie w procesach rekrutacji, selekcji oraz szkolenia pracowników;
  • Rozliczanie czasów pracy oraz delegacji;
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem;
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług;
  • Raportowanie wyników do przełożonych;

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Min. średniego wykształcenia;
  • Doświadczenia w kierowaniu i organizacji pracy zespołu;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z inwentaryzacjami, magazynami, sieciami handlowymi;
  • Dyspozycyjności – popołudnia, noce;
  • Gotowości do podróży służbowych;
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel;
  • Umiejętności współpracy w zespole i budowania relacji;
  • Proaktywnego podejścia do realizacji powierzonych zadań: otwartości, samodzielności, inicjatywy;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stanowisko Lidera Zespołu Inwentaryzacji (Team Leader);
  • Przez okres certyfikacji zatrudnienie na stanowisku Audytora;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz system premiowy;
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej organizacji;
  • Pracę w młodym zespole;
  • Możliwość awansu;

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji przez portal.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Księcia Józefa ‎Poniatowskiego 1 ‎ (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).