Lider strefy robotów spawających TIG / Bezpośrednie zatrudnienie
  • Bielany Wrocławskie
Service Technical
18. 1. 2024
5800-6500 brutto - DO NEGOCJACJI!

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, poszukujemy Lidera strefy robotów spawających.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Oferujemy

  • Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO u pracodawcy;
  • Umowę zlecenie na 2 tygodnie (okres próbny), po - umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie 5800-6500 zł brutto miesięcznie i wyżej - jesteśmy otwarci na negocjacje!
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30;
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - przeprowadzimy kurs obsługi robota spawającego, nauczymy programowania innych maszyn, obsługi drukarki 3D i dużo dużo innego;
  • Pracę u stabilnego pracodawcy.

Obowiązki

  • Przezbrajanie maszyn i robotów i organizacja pracy na nich;
  • Dbałość o metodę pracy 3 operatorów - szkolenie lub doszkalanie w razie potrzeby;
  • Kontrola stanu maszyn i przyrządów;
  • Utrzymywanie ciągłości pracy poprzez zapełnienie niezbędnych materiałów.

Wymagania

  • Znajomość procesu spawania przy użyciu robota;
  • Znajomość spawania metodą TIG;
  • Umiejętność zarządzania zespołem i organizacji pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a prześlij swoje zgłoszenie, skontaktujemy się jak najszybciej. Skontaktuj się w razie pytań pod 533591777.

Znasz kogoś, kto może być zainteresowany? Poleć tę ofertę swojemu znajomemu lub znajomej!

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

163 629
23 889