Lider serwisu/Service Leader
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
RUNBIT Sp. z o.o.
18. 1. 2024

Wynagrodzenie: 10000-20000 zł w zależności od doświadczenia i formy współpracy

O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w dziedzinie automatyki i robotyki z siedzibą we Wrocławiu.

Od 2019 roku zdołaliśmy wykonać wiele ciekawych projektów dla najbardziej wymagających klientów branży automotiv: Audi, BMW, Volvo itp. oraz innych gałęzi przemysłu, np. farmacja i branża spożywcza.

Jesteśmy zdania, że to ludzie budują firmę, dlatego chcemy aby Runbit był miejscem, w którym każdy specjalista będzie realizował swoje ambicje.

W skład zespołu wchodzą pasjonaci z branży automatyki przemysłowej.

CO OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie jako podstawa obustronnej współpracy.
  • Wsparcie ekspertów oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Praca w międzynarodowym środowisku, różne gałęzie przemysłu.
  • Praca hybrydowa.
  • Możliwość współpracy B2B, bądź umowa o pracę.
  • Premie, auto służbowe.

CZEGO WYMAGAMY

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego bądź angielskiego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC firmy Siemens
  • Doświadczenie w serwisowaniu, obsłudze robotów przemysłowych: ABB, Fanuc, Stäubli
  • Doświadczenie w serwisie maszyn przemysłowych.
  • Wysoka gotowość do podróży służbowych, w tym podróży zagranicznych.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, kontakt z klientami.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, myślenie analityczne.
  • Pewność siebie i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja prac serwisowych maszyn przemysłowych.
  • Koordynacja pracy zespołu serwisantów i operatorów.
  • Analiza błędów występujących na maszynach przemysłowych.
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w celu eliminacji występujących problemów technicznych w obszarze software/hardware.
  • Gromadzenie informacji niezbędnych do realizacji prac serwisowych.
  • Planowanie infrastruktury umożliwiającej zdalne realizacje prac serwisowych, telefoniczne wsparcie operatorów oraz bezpośrednia współpraca w fabryce klienta.
  • Prowadzenie szkoleń z obsługi i serwisu maszyn.

  • Praca Lublin
  • Team leader Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889