Lider Obiektu Logistycznego
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Agencja Stulecia
2. 3. 2023
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości;
Codzienne obchody obiektu oraz weryfikowanie pracy najważniejszych urządzeń i instalacji;
planowanie wspólnie z przełożonym harmonogramu prac przeglądowych;
nadzór nad pracą podwykonawców;
zarządzanie dokumentacją obiektu;
optymalizacja kosztów eksploatacyjnych i napraw;
budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientem
Nasze wymagania
Wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, automatyczna, hydrauliczna lub pokrewne);
doświadczenie minimum 2 lata w obsłudze technicznej budynków i zarządzaniu planowymi przeglądami (konserwacje, naprawy lub modernizacje, głównie systemów elektrycznych i elektronicznych, wentylacji, klimatyzacji, wod-kan);
uprawnienia SEP G1, G2, G3;
praktyczna znajomość obsługi komputera (Outlook, Word);
cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
To oferujemy
stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;
bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;
uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych; samodzielność i odpowiedzialność;
szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;
możliwość awansu w strukturach firmy;
premie za dodatkowe aktywności i nagrody zależne od wyników pracy;
profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, laptop, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);

  • Praca Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    131 450
    21 727