Lider/Brygadzista
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem na produkcji?

Znasz się na procesach produkcyjnych,oraz optymalizacji procesu?

Wspaniale! Obecnie dla Naszego Klienta na terenie Skawiny poszukujemy lidera/brygadzisty

Oczekujemy

  • doświadczenie w zarządaniu zespołem
  • doświadczenie w zarządzaniu w obszarze produkcji( np. obróbka metalu)
  • zorientowania na działanie
  • zaangażowania
  • dobrej organizacji czasu pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę(zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta)
  • wynagrodzenie w przedziale 7000-8000 zł brutto/mcs
  • pracę na 1 zmianę od pon. do pt.(z wyjątkiem:grudzień oraz lipiec - wrzesień praca na 2lub 3 zmiany-spowodowne wzmożoną ilością zamówień)
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w miłej atmosferze

Zadania

  • zarządzanie ok.30 osobowym zespołem
  • kontrolowanie ustawień maszyn
  • kontrola i nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego
  • planowanie harmonogramu pracy
  • rozliczanie produkcji vs.plan producji
  • szkolenie i wdrażanie nowych pracowników

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210