Lektor_ka Języka Angielskiego - Izabelin, Stare Babice, Zaborów (Powiat Warszawski Zachodni)
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
Early Stage Stare Babice
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów monitorowanie postępów uczniów współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki aktywny udział w życiu szkoły i realizacja misji edukacyjnej firmy WYMAGANIA: biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2 (preferowane potwierdzenie certyfikatem językowym) dyplom uczelni wyższej lub w trakcie studiów profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela i/lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, nie są wymagane, ale są mile widziane umiejętność efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi chęć ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2 OFERUJEMY: bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia 5-stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy Talent Booster skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach kompleksowe wdrożenie bezpłatny pakiet szkoleń w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego i aplikacji muzycznej zatrudnienie w dowolnym wymiarze, od pojedynczych grup do pełnych bloków zajęć możliwość pogodzenia ze studiami lub pracą w szkole publicznej benefity, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291