Lekarz Specjalista / Kierownik Oddziału Rehabilitacji
  • Świecie, świecki, kujawsko-pomorskie
Świecie
Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A.
1. 10. 2024

Grupa Nowy Szpital Holding S.A zarządza jedną z największych sieci szpitali w Polsce, świadcząc kompleksowe usługi medyczne w ramach publicznego systemu ochrony zdrowia. Nasze wieloletnie doświadczenie, nowoczesna infrastruktura oraz zespół wykwalifikowanych specjalistów, sprawiają że jesteśmy liderem w dostarczaniu wysokiej jakości opieki zdrowotnej na poziomie lokalnym i regionalnym.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Lekarz Specjalista / Kierownik Oddziału Rehabilitacji do jednej z naszych nowych placówek – Nowy Szpital w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 126.

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za zarządzanie Oddziałem Rehabilitacyjnym, w tym koordynowanie pracy zespołu specjalistów, planowanie oraz nadzór nad jakością i efektywnością świadczonych usług rehabilitacyjnych,
  • świadczenie kompleksowych usług medycznych w zakresie rehabilitacji medycznej, zarówno w ramach oddziału stacjonarnego, jak i poradni specjalistycznych,
  • prowadzenie profesjonalny diagnostyki i terapii Pacjentów w oparciu o aktualne standardy medyczne, zgodnie z zasadami etyki lekarskiej oraz wymogami Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia,
  • współpraca z interdyscyplinarnym zespołem medycznym w tym specjalistami z zakresu neurologii, interny, ortopedii, celem zapewnienia Pacjentom kompleksowej opieki,
  • monitorowanie wyników leczenia oraz regularne raportowanie dotyczące działalności oddziału zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym ochronę danych osobowych i przechowywanie dokumentacji medycznej.

Oczekiwania:

  • specjalizacji w dziedzinie rehabilitacji medycznej, chorobach narządu ruchu, rehabilitacji ogólnej lub fizykalnej, bądź balneoklimatologii i medycyny fizykalnej,
  • posiadanie specjalizacji I° lub II° bądź ukończenie studiów podyplomowych w jednej z powyższych dziedzin (mile widziane osoby w trakcie specjalizacji),
  • aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza,
  • umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista, umożliwiające efektywną współpracę z Pacjentami oraz zespołem medycznym,
  • doświadczenie w pracy z Pacjentami wymagającymi rehabilitacji neurologicznej i ogólnoustrojowej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia oraz zaangażowania,
  • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia i konferencje branżowe,
  • przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu specjalistów,
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

  • Praca Świecie
  • Kierownik Świecie
  • Kierownik Świecie nad Osą
  • Świecie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116