Lekarz Psychiatra
  • Kobylnica
Kobylnica, Kobylnica, Pomeranian Voivodeship, Polska
Human & Hunter Professional
27. 9. 2024

Poszukujemy Lekarza Psychiatry do Centrum Psychiatrii zlokalizowanego w Słupsku. Placówka zajmuje się leczeniem osób z dolegliwościami nerwicowymi, zaburzeniami psychotycznymi i problemami psychicznymi wieku starszego, a także udziela pomocy osobom uzależnionych od alkoholu.

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem będzie diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych u pacjentów dorosłych oraz tworzenie indywidualnych planów leczenia, w tym farmakoterapii. Obsługa pacjentów Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Leczenia Uzależnień, Oddziału Dziennego Psychiatrycznego, Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Wymogiem są ukończone studia medyczne oraz specjalizacja z psychiatrii.

Wymagania:

  • Lekarz specjalista psychiatrii lub w trakcie specjalizacji (od 4 roku)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność czasowa
  • Wrażliwość interpersonalna
  • Znajomość języka polskiego
  • W przypadku obcokrajowców - posiadanie prawa do wykonywania zawodu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny grafik, możliwość jego ustalania z pracodawcą
  • Pracę w rodzinnej atmosferze
  • Firmowe imprezy integracyjne
  • Miejsca parkingowe dla pracowników

  • Praca Kobylnica
  • Kobylnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210