Land Manager OZE
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Michael Page
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy Land Managera do kontraktowania gruntów pod inwestycje farm PV oraz Onshore.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest Międzynarodowy Inwestor branży energetycznej, obecny na polskim rynku od kilku lat. Wieloletnia międzynarodowa działalność i rozwój pozwoliły naszemu klientowi odegrać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy poszukujemy kandydata, który byłby zainteresowany podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Land Managera.

Opis stanowiska

  • Kontraktowanie gruntów pod budowę farm fotowoltaicznych i wiatrowych na lądzie
  • Nawiązywanie relacji z właścicielami gruntów
  • Negocjacje handlowe i praca w terenie
  • Kompletowanie dokumentacji projektowo-planistycznej
  • Opiniowanie i zawieranie umów dzierżawy, umów służebności
  • Współpraca z organami administracji publicznej

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży energetycznej/nieruchomości
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych oraz silna motywacja do samodzielnej pracy
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne poparte sukcesami

Oferujemy

  • Możliwość pracy przy wielkoskalowych projektach w organizacji z kapitałem zagranicznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia