Lakiernik przemysłowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Socpol HR
9. 8. 2024

Socpol HR (cert. 23912) poszukuje dla niemieckiego pracodawcy:
Miejsce pracy :
53940 Hellenthal-Bumenthal
58285 Gevelsberg
Wymagane:
doświadczenia zawodowe
znajomość języka niemieckiego na podstawowym poziomie
prawo jazdy i własny samochód
Zadania:
- lakierowanie natryskowe części maszyn i urządzeń
Oferujemy:
- umowa na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie: 16,0 brutto / godz. + 9,0 Euro netto /godz
Prosimy o CV z załączona klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy SOCPOL HR oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe oraz wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Praca Łódź
  • Lakiernik Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584