Kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt użyteczności publicznej w Raciborzu
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, śląskie, Polska
GRUPA DGP
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

DGP Security Partner Sp. z o. o. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu ochrony. Na rynku istniejemy od ponad 30 lat i nadal sukcesywnie się rozwijamy. Dysponujemy oddziałami na terenie całego kraju.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kwalifikowanych pracowników ochrony do dozoru spokojnego obiektu użyteczności publicznej w Raciborzu.

Obowiązki:

-         Ochrona obiektu

-         patrolowanie obiektu

Wymagania:

-         Aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

-         Orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

 Oferujemy:

-         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-         Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do niedzieli (według grafiku) w godz. 6:00-18:00, 18:00-6:00

-         Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie

-         Wysoką stabilność zatrudnienia

-         Pracę na spokojnym obiekcie w spokojnej okolicy

W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 734 109 039 w godz. 7:00 - 15:00

  • Praca Racibórz
  • Pracownik produkcji Racibórz
  • Pracownik fizyczny Racibórz
  • Pracownik biurowy Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836