Kurier Przewoźnik Dostawca Inpost Zielona Góra
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
InPost
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dostarczenie paczek na wskazanym rejonie Zaaplikuj - chętnie porozmawiamy o szczegółach współpracy WYMAGANIA: Czego potrzebujemy od Ciebie? czynnego prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu pojazdu chęci do pracy, dyspozycyjności i zaangażowania wysokiej kultury osobistej i nastawienia na profesjonalną obsługę klienta działalności gospodarczej lub chęci jej założenia - dotyczy Przewoźników OFERUJEMY: Rozgość się w naszej Paczce i sprawdź, co oferujemy: dowolną formę nawiązania współpracy (umowa kurierska, umowa zlecenie lub umowa o pracę – w zależności od Przewoźnika) naszą flotę wsparcie Koordynatorów Serwisu w codziennej współpracy z naszymi Kurierami program poleceń pracowniczych, w którym za polecenie znajomego zgarniasz dodatkowe bonusy premie oraz dopłat y do swojej wypłaty nowoczesne urządzenia mobilne do obsługi przesyłek umożliwiające łatwą i szybką pracę zawsze kawę i herbatę na oddziale, dzięki którym zaczniesz lepiej dzień Dodatkowo, naszym Współpracownikom zapewniamy: szeroki wybór benefitów, tj. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, np. z okazji obchodzonego przez nas corocznie Dnia Kuriera oraz możliwość brania udziału w wydarzeniach pracowniczych

  • Praca Zielona Góra
  • Kurier Zielona Góra
  • Kurier (transport) Zielona Góra
  • Kurier rowerowy Zielona Góra
  • Dostawca Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210