Kurier Przewoźnik dostawca InPost OP Zamość
  • Zamość
Zamość, Zamość, Lubelskie, Polska
InPost
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Dostarczenie paczek na wskazanym rejonie

Zaaplikuj - chętnie porozmawiamy o szczegółach współpracy

WYMAGANIA:

Czego potrzebujemy od Ciebie?

  • czynnego prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu pojazdu​
  • chęci do pracy, dyspozycyjności i zaangażowania
  • wysokiej kultury osobistej i nastawienia na profesjonalną obsługę klienta
  • działalności gospodarczej lub chęci jej założenia - dotyczy Przewoźników

OFERUJEMY:

A teraz rozgość się w naszej Paczce i sprawdź, co oferujemy:

  • dowolną formę nawiązania współpracy (umowa kurierska, umowa zlecenie lub umowa o pracę – w zależności od Przewoźnika)
  • nowoczesne urządzenia mobilne do obsługi przesyłek i innowacyjne rozwiązania w pracy
  • wsparcie Koordynatorów Serwisu w codziennej współpracy z Kurierami

Dodatkowo, naszym Współpracownikom zapewniamy: szeroki wybór benefitów, tj. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, z okazji obchodzonego przez nas corocznie Dnia Kuriera

  • Praca Zamość
  • Dostawca Zamość
  • Dostawca Stary Zamość
  • Zamość - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584