Kurier - Kierowca kat. B
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Holding1 – Grupa Express
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odbiór i załadunek paczek do samochodu - niewielkie, lekkie paczki

  • Praca ze skanerem

  • Dostarczanie i odbiór paczek do automatów i punktów paczkowych na terenie Warszawy

  • Realizacja dostaw odbywa się samochodem dostawczym Renault Master Furgon

WYMAGANIA:
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B minimum rok

  • Posiadasz doświadczenie za kierownicą samochodu dostawczego - mile widziane

OFERUJEMY:
  • Pracę od poniedziałku do soboty od godz. 8/9 - 8h zmiany

  • Umowę zlecenie lub b2b

  • Stawkę godzinową 30zł brutto

  • Płatne szkolenie wdrożeniowe

  • Stałe trasy z konkretną liczbą punktów do obsługi

  • Niezbędne narzędzia pracy (nowoczesna flota samochodów dostawczych, wózki transportowe, skanery i artykuły BHP niezbędne do pracy)

  • Pakiet sportowy

  • Praca Warszawa
  • Kurier Warszawa
  • Kurier rowerowy Warszawa
  • Kurier (transport) Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584