Kucharz w hotelu 4*
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Warsaw Plaza Hotel
3. 9. 2024

Hotel Warsaw Plaza 4* zlokalizowany przy ulicy Łączyny 5, Warszawa
Zatrudni: Kucharza
Główne zadania:
sumienne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonym stanowiskiem
zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie Gościom usług na najwyższym poziomie
odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług dla gości
współpraca z całym Zespołem i z Dyrekcją Hotelu
Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
minimum 4 letnie doświadczenie na danym stanowisku - wymagane
chęć do pracy w hotelarstwie i gastronomii,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
dyspozycyjność, wysoka kultura osobista – pracujemy w Zespole i dla Gości, którzy chcemy aby zawsze do nas wracali
dobra znajomość języka polskiego
Co oferujemy naszym Pracownikom:
stabilną i odpowiedzialną pracę
pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów do pracy
atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym
możliwość rozwoju zawodowego
przyjazną i partnerską atmosferę w pracy
preferowane stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci CFI Hotels Group

  • Praca Warszawa
  • Kucharz Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Kuk (kucharz) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544