KUCHARZ / KUCHARKA Restauracja w Hotelu Dwór Maria Antonina
  • Strzyżów
Strzyżów, Strzyżów, Podkarpackie, Polska
Dwór Maria Antonina
7. 9. 2024

Zatrudnię Kucharza / Kucharkę do Hotelu*** Wypoczynkowego & SPA Dwór Maria Antonina
Jesteś pasjonatem gotowania, a Twoja praca to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność? Lubisz tworzyć wyjątkowe dania, które zachwycają gości? Cenisz sobie pracę w mocnym zespole, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i satysfakcję? Jeśli odpowiedziałeś „tak” na te pytania – to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!
Jako Szef Kuchni Hotelu*** Wypoczynkowego & SPA Dwór Maria Antonina w Gliniku Zaborowskim koło Strzyżowa, poszukuję zaangażowaną osobę, która dołączy do naszego zespołu i pomoże nam kontynuować tradycję serwowania pysznych dań kuchni polskiej.
Jeżeli jeszcze nie jesteś gotów, aby być samodzielnym kucharzem, oferuję możliwość rozwoju i przyuczenia pod okiem doświadczonego Szefa kuchni.
Co zyskasz, dołączając do nas?
Praca w zgranym zespole: Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może się rozwijać. Wspólnie pracujemy na sukces całego zespołu.
Możliwość rozwoju: Z nami nie tylko rozwijasz swoje umiejętności kulinarne, ale też uczysz się nowych technik i poznajesz kuchnię. Twoje pomysły mają znaczenie.
Warunki zatrudnienia: Oferujemy umowę o pracę oraz stabilne wynagrodzenie. Docenimy Twoje zaangażowanie i ciężką pracę.
Przyjazne środowisko pracy: Nasz hotel to miejsce, w którym każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a także satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.
Dogodna lokalizacja: Hotel położony jest w pięknej, spokojnej okolicy, co zapewnia komfort pracy.
Twoje obowiązki będą obejmować:
Przygotowanie dań restauracyjnych zgodnie z wytyczonymi standardami.
Przygotowanie śniadań hotelowych, które są idealnym początkiem dnia dla naszych gości.
Obsługa eventów okolicznościowych, takich jak wesela, chrzciny, komunie i inne, gdzie każda potrawa ma zachwycać zarówno smakiem, jak i wyglądem.
Czego oczekujemy od Ciebie?
Zaangażowania i pasji do gotowania.
Obowiązkowości, sumienności i pracowitości – doceniamy osoby, które wnoszą do zespołu swoje doświadczenie i umiejętności.
Chęci do nauki i doskonalenia swoich umiejętności – kuchnia to dynamiczne miejsce, które daje mnóstwo możliwości rozwoju
Umiejętności wykonywania poleceń.
Jeśli czujesz, że to miejsce jest dla Ciebie i chcesz dołączyć do nas, nie zwlekaj! Prześlij swoje CV i na e-mail: @ i zacznij swoją przygodę w Hotelu Dwór Maria Antonina!
Termin przyjmowania zgłoszeń – 15.09.2024
Dołącz do nas i twórz smaki, które zostają w pamięci!
Czekam na Ciebie!
Szef Kuchni, Hotel Wypoczynkowy & SPA Dwór Maria Antonina.

  • Praca Strzyżów
  • Kucharz Strzyżów
  • Strzyżów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584