Kucharz ala carte
  • Podgórzyn
Podgórzyn, Podgórzyn, Dolnośląskie, Polska
Termy Karkonosze
26. 7. 2024

Do nowego obiektu w Staniszowie poszukujemy osób na stanowisko: Kucharz a'la carte
Twój zakres obowiązków:
- przygotowywanie dań zgodnie ze standardami
- dbanie o odpowiednią estetykę potraw
- dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
- umiejętne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat
- dbanie o czystość w miejscu pracy
Nasze wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- nie wymagamy doświadczenia w fine diningu, ale pasji do wysokich kulinariów
- dbałość o produkty, oszczędność, zasady zero waste
- samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
- ukierunkowanie na jakość obsługi
- posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.
To oferujemy:
- atrakcyjne formy zatrudnienia
- profesjonalne szkolenie z Szefem Kuchni
- przyjazna atmosfera w pracy
- elastyczny grafik
- polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne
- spotkania integracyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal.
W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Podgórzyn
  • Kucharz Podgórzyn
  • Podgórzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941