Księgowy/wa w biurze rachunkowym
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest Biuro Rachunkowe o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z rozwojem szukamy osoby do działu Księgowości Głównej oraz KPiR.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości wraz ze sporządzaniem deklaracji podatkowych PIT, VAT i JPK
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS
  • Weryfikacja dokumentów z obowiązującymi przepisami
  • Opracowywanie raportów i sprawozdań

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w prowadzeniu KH firm usługowych, handlowych, produkcyjnych
  • Praktyczna znajomość programu Comarch Optima
  • Znajomość sporządzania pełnej sprawozdawczości zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych
  • Dokładność, terminowość, umiejętność pracowania z dużą ilością danych

Mile widziane

  • Znajomość SAP
  • Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w biurze
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi w celu automatyzacji procesów
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie na rozmowie rekrutacyjnej
  • Przyjazny zespół dla którego bardzo ważna jest miła atmosfera w pracy
  • Benefity pozapłacowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie w ramach The Adecco Group w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez The Adecco Group w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych, powiadomień push w aplikacji oraz przy wykorzystaniu innych środków. Wiem, że w każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.3) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały wykorzystane wyłącznie w celu rekrutacji związanej wyłącznie z tą ofertą pracy. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

  • Praca Katowice
  • Księgowy Katowice
  • Księgowa Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Główny księgowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346