Księgowy/ Księgowa z orzeczeniem o niepełnosprawności - praca w biurze (raz w tygodniu możliwość pracy zdalnej)
  • Śródmieście
mazowieckie, Śródmieście, mazowieckie, Polska
BPO NETWORK Sp. z o.o.
15. 9. 2024

BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.

Obowiązki

  • Wystawianie faktur
  • Księgowanie dokumentów
  • Przygotowywanie deklaracji VAT, JPK
  • Rozliczanie magazynu
  • Analiza kont rozrachunkowych
  • Inne prace w dziale księgowości

Wymagania

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu księgowego
  • Doświadczenie w pracy w księgowości
  • Ukończony kurs księgowy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę biurową w Warszawie (ul. Noakowskiego – Śródmieście)
  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu
  • Umowę o pracę na okres próbny 1 – 3 miesięcy
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy 7h (9.00 -16.00)
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony w okresie zasadniczym
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 6000 brutto
  • Wynagrodzenie w okresie zasadniczym 7500 brutto
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Kartę sportowa
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie

  • Natalia
  • 503 460 566
  • ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584