Księgowy / Księgowa z j. norweskim
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Alltrum
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy niewielkim biurem rachunkowym o bardzo zgranym zespole. Pracujemy stacjonarnie lub zdalnie w zależności od możliwości członków zespołu. Ważny jest dla nas wzajemny szacunek oraz pozytywna atmosfera pracy. Jeśli szukasz spokojnego miejsca pracy w zgranym zespole oraz harmonijnego rozwoju swoich kompetencji czekamy na Twoje zgłoszenie.

Jeśli lubisz obszar księgowości oraz język norweski - zapraszamy do wspólnej pracy. Jesteśmy ludźmi, którzy lubią ze sobą pracować, wspólnie rozwiązywać problemy, uczyć się od siebie. Szanujemy w zespole swój wysiłek, czas pracy oraz czas prywatny, dlatego staramy się zawsze pracować skrupulatnie, trzymać dyscyplinę w trakcie pracy, żeby po upływie ośmiu godzin móc wrócić do domu z czystą głową, bez niepotrzebnych myśli oraz stresów.

Praca jest w stu procentach zdalna lub w biurze w Lublinie (do wyboru).

Opis stanowiska
  • mailowa i telefoniczna obsługa klientów
  • chęć uczenia się języka norweskiego
  • przygotowanie dokumentów do księgowania
  • wystawianie faktur przychodowych dla klientów oraz porządkowanie ich dokumentów
  • wykonywanie zadań księgowego (księgowanie dokumentów, liczenie podatków: VAT, dochodowego etc.)
  • wyszukiwanie informacji w Internecie
  • kompleksowa obsługa księgowa firm

W naszej firmie każdy księgowy ma grupę klientów za których jest odpowiedzialny. Nauczysz się księgowości od A do Z i będziesz samodzielnie decydować o kolejności wykonywanych zadań w taki sposób, aby sprawozdania i deklaracje były składane na czas.

Wymagania
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, poczta elektroniczna)
  • intencja długoterminowej współpracy z jedną firmą
  • chęć do nauki
  • zdolności analityczne na przyzwoitym poziomie
  • samodzielna umiejętność organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem
  • dokładność i umiejętność trzymania porządku w dokumentacji
  • punktualność
  • komunikatywność
  • pogodne nastawienie do życia i swojego otoczenia

Przydatne będą także:

  • znajomość języków np.: j. angielskiego, norweskiego w stopniu komunikatywnym w formie co najmniej pisemnej (rozumienie tekstu czytanego)
  • doświadczenie w skandynawskiej księgowości będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

Oferujemy
  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • dbanie o granice pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • samodzielne i niezależne stanowisko pracy z dużą dozą elastyczności
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego poszerzania kompetencji
  • pracę w spokojnej i przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość wykonywania pracy zdalnie
  • edukację oraz wsparcie członków zespołu w procesie przyuczania się do pracy oraz w trakcie stałej pracy w naszym zespole

  • Praca Lublin
  • Księgowy Lublin
  • Księgowa Lublin
  • Główny księgowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210