Księgowy / Księgowa ds. należności
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Dla naszego Klienta – międzynarodowego lidera w produkcji kawy poszukujemy zorganizowanej oraz dokładnej osoby do pracy w dziale księgowym.

Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz doskonalić swoje umiejętności w szerokim procesie AR oraz rozwijać się w organizacji godnej zaufania - aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości podstaw rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • znajomości Excela w stopniu średnio zaawansowanym
  • doskonałej organizacji pracy, terminowości oraz skrupulatności w działaniu
  • znajomości systemu SAP - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie

Zadania

  • księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie płatności przychodzących w systemie księgowym w PLN oraz EUR
  • tworzenie i aktualizacja kont klientów w systemie księgowym
  • generowanie wezwań do zapłaty oraz potwierdzanie sald należności
  • monitorowanie stanu należności (uzgadnianie sald, rozliczanie bieżących wpłat, faktur korygujących oraz kompensat, kontakt z klientami)
  • księgowanie faktur klientów
  • sporządzanie raportów dotyczących należności (np. wiekowania, stanu należności przeterminowanych)
  • udział w procesie zamykania miesiąca/roku

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836