Księgowy / Księgowa
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
P.P.H. Dexpol S.A.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie księgowości spółek, na potrzeby VAT i CIT (z wyłączeniem kadr i płac),
  • udział w usprawnianiu procesów księgowych,
  • współpraca z biegłymi rewidentami,
  • praca w systemie księgowym Microsoft Dynamics Navision.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (również w trakcie studiów – ostatni rok),
  • doświadczenie pracy w dziale księgowości oraz znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, a także umiejętność stosowania ich w praktyce będzie dodatkowym atutem,
  • odpowiedzialność, samodyscyplina, rzetelność,
  • oczekujemy głównie chęci rozwoju i poszerzania wiedzy.

Mile widziane

  • obsługa MBS Navision mile widziana (nie jest to warunek konieczny)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (firma istnieje ponad 30 lat),
  • pracę w centrum Wrocławia,
  • pracę jednozmianową w ustalonych godzinach od poniedziałku do piątku,
  • szanse rozwoju kompetencji, szkolenia.

P.P.H. Dexpol S.A. – założycielka GK Dexpol. Obecnie zajmuje się zarządzaniem strategicznym całej Grupy oraz bieżącą obsługą księgową, finansową, kadrową i administracyjną spółek takich jak:

Rafin Sp. z o.o. - inwestor w budownictwie mieszkaniowym;

Rafin Developer – działalność deweloperska w zakresie sprzedaży mieszkań;

Silkbau Sp. z o.o. – to Spółka powołana do realizacji inwestycji jako generalny wykonawca budowlany osiedli mieszkaniowych oraz rewitalizacji zabytkowych obiektów hotelowych w tym obecnie Hotelu Grand;

COHM Sp. z o.o. - operator sieci, będących naszą własnością, zabytkowych hoteli w centrum miasta; Hotel Piast, Hotel Europejski, Hotel Lothus, Hotel Polonia, a w niedalekiej przyszłości również rewitalizowany Hotel Grand.

Link do prezentacji firmy: https://www.canva.com/design/DAEsguLd6x0/77lgfjgQAr9jYYJI7PYLiw/view

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez P.P.H. Dexpol S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: rekrute@vp.pl. Przyszłe rekrutacje: Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.P.H Dexpol S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji oraz inne podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dexpol (Rafin Sp. z o.o., Rafin Sp. z o.o. – Sp. k., COHM Sp. z o.o., P.P.H. Dexpol S.A., Silkbau Sp. z o.o.) Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Z góry dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

  • Praca Wrocław
  • Księgowa Wrocław
  • Księgowy Wrocław
  • Główny księgowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233