Księgowy
  • Katowice
Księgowy
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Kancelaria Usług Księgowych sp. z o. o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie zapisów w Księgach Handlowych oraz ewidencjach podatkowych,

  • Sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych,

  • Przygotowywanie raportów finansowych i podatkowych dla urzędów (US, GUS),

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,

  • Kontrola rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami,

  • Stały kontakt i obsługa Klientów,

  • Współpraca z organami administracji publicznej.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa, w szczególności ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,

  • Samodzielność, skrupulatność i świetna organizacja pracy,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dotrzymywania terminów,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych do Klienta w Piekarach Śląskich,

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania INSERT NEXO (Subiekt, Rewizor) – warunek konieczny,

  • Mile widziana znajomość systemu INSERT GT,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu spółki z o.o. na CIT Estońskim.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym,

  • Zdolności analityczne,

  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • Pracę w dynamicznym, kilkuosobowym zespole,

  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz rozwoju zawodowego,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Komfortowe warunki pracy,

  • Ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • Rozszerzony dostęp do Systemu Informacji Prawnej Lex.pl,

  • Parking dla pracowników,

  • Możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy.

  • Praca Katowice
  • Księgowa Katowice
  • Księgowy Katowice
  • Główny księgowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536