KSIĘGOWA/Y (z orzeczeniem o niepełnosprawności) - praca zdalna
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
27. 9. 2024
zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

HRQ Ability to firma, której misją jest pośrednictwo w zatrudnieniu osób z niepełnosprawnościami, ułatwiając im dostęp do otwartego rynku pracy.
Dążymy do łączenia kandydatów z odpowiednimi pracodawcami, aby sprzyjać nawiązywaniu stabilnych i długotrwałych relacji zawodowych.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko: Księgowa/y

Twoje zadania: - indywidualna i kompleksowa obsługa klientów - samodzielne prowadzenie księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych lub pełnej księgowości spółek z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami - kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań, - sporządzenia deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych, - sporządzanie list płac i deklaracji ZUS, - mailowy i telefoniczny kontakt z klientami, - tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów, - kontakt z urzędami.
Wymagania stanowiska
- Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne), - Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office) - Obsługa programów księgowych: Optima, Enova lub Symfonia - 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej – mile widziane - Motywacja do pracy - Umiejętność samodzielnej pracy
Oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - Praca w pełni zdalna - Elastyczny grafik - Możliwość pracy w systemie 7-godzinnym dla osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności - Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

  • Praca Katowice
  • Księgowa Katowice
  • Księgowy Katowice
  • Główny księgowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210