Księgowa/Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SUPER ZOO sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie, dekretowanie oraz weryfikacja dokumentów księgowych
  • rozliczanie operacji księgowych zgodnie z przepisami
  • bieżąca analiza rozrachunków z kontrahentami
  • analiza i uzgadnianie sald kont
  • współpraca przy sporządzaniu raportów i deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad rachunkowości
  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych ( CIT, VAT)
  • dbałość o prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z ustawami podatkowymi i polityką firmy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność i łatwość w budowaniu relacji
  • zaangażowanie i chęć do poszerzania kompetencji z zakresu księgowości

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach
  • ambitne wyzwania w przyjaznej atmosferze u lidera w branży
  • możliwość rozwoju zawodowego