Księgowa / Księgowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Adamus S.A.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych.
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgi głównej oraz ksiąg pomocniczych.
  • Prowadzenie spraw rozrachunkowych.
  • Sporządzanie i sprawdzanie rejestrów VAT z dokumentami źródłowymi.
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS.
  • Prowadzenie kasy w walucie krajowej i obcej, rozliczanie zaliczek i dokumentów kasowych.
  • Rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych.
  • Rozliczanie międzyokresowe czynne i bierne.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.
  • Sprawdzanie poprawności księgowań w cyklu miesięcznym.
  • Czynny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych.
  • Sporządzanie analiz, zestawień i raportów na potrzeby przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe/preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, podatki.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pełnej księgowości.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, dokładność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Szczecin
  • Księgowa Szczecin
  • Księgowy Szczecin
  • Główny księgowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836