Księgowa
  • Kolbuszowa
Księgowa
Kolbuszowa, Kolbuszowa, Podkarpackie, Polska
KFM-Furniture Sp.z o.o.
15. 5. 2022
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków i obszar odpowiedzialności

  • przygotowanie i weryfikacja dokumentów księgowych (kontrola cen)
  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych, ( faktury zakupowe, sprzedażowe, wyciągi bankowe)
  • sporządzanie dokumentu INTRASTAT
  • uzupełnianie  niektórych sprawozdań GUS
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku
  • wsparcie przy sporządzaniu deklaracji (VAT)
  • rozliczanie delegacji i wydatków służbowych pracowników
  • prowadzenie ewidencji odzieży BHP

Kwalifikacje i umiejętności:

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT
  • dobra organizacja pracy: terminowość, samodzielność i sumienność
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania nowych informacji
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Jasny i klarowny system wynagradzania
  • Przyjazna atmosfera