Księgowa
  • Lubin
Księgowa
Lubin, Lubin, dolnośląskie, Polska
W&K Industriemontage Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

W&K Industriemontage istniejąca od 1985 roku i zajmująca się montażem przemysłowym w różnych branżach na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • Uzgadnianie kont księgi głównej,
  • Prowadzenie i rozliczanie rozrachunków,
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych,
  • Przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych,
  • Aktywny udział w sporządzeniu sprawozdania finansowego.

Wymagania
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Dobra znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel,
  • Wyższe wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu Business Central.

Oferujemy
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem oraz kompetencjami kandydata,
  • Możliwość skorzystania z programów rozwojowych podnoszących kompetencje/ kwalifikacje,
  • Benefity pozapłacowe finansowane przez pracodawcę: Medicover pakiet sportowy oraz medyczny, kursy językowe (z lektorem oraz za pośrednictwem platformy mobilnej),
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Eventy integracyjne.

  • Praca Lubin
  • Księgowa Lubin
  • Księgowy Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210