Kosmetolog
  • Wysokie Mazowieckie
Kosmetolog
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
La MakeUp Sp. z o.o.
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej Prowadzenie dokumentacji zabiegowej Czynne uczestnictwo w procesie obsługi klienta Aktywna sprzedaż usług i produktów salonu, proponowanie dodatkowych zabiegów, odpowiadających potrzebom klientów Dbanie o czystość salonu Obsługa kasy WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe zawodowe – warunek konieczny Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat Aktualne kurs Znajomość technik iniekcji twarzy Obsługa aparatów do kosmetologii sprzętowej Wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników Komunikatywna znajomość języków: polskiego i ukraińskiego/rosyjskiego OFERUJEMY: Umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie Lokalizacja: Warszawa Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie Duże możliwości rozwoju Świetny zespół i atmosfera

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836