Koordynator usług opiekuńczych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PRM Partner
8. 2. 2024

PRM Partner Sp. z o.o., jedna z wiodących firm opiekuńczych w kraju świadcząca usługi opiekuńcze we współpracy z Ośrodkami Pomocy Społecznej pilnie zatrudni:
Koordynatora usług opiekuńczych
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
- wykształcenie co najmniej średnie o kierunku medycznym (pielęgniarka, ratownik medyczny itp.) lub społecznym (pracownik socjalny, psycholog, pedagog specjalny, pedagog społeczny itp.)
- co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość pakietu MS Office – Excel, Word.
Mile widziane ukończone kursy i szkolenia z zakresu pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi.
Obowiązki:
- koordynacja i kontrola świadczenia Usług przyznanych przez OPS, realizowanych przez opiekunów,
- bieżący kontakt z OPS i współpracownikami w sprawach związanych ze świadczeniem usług,
- przygotowywanie rozliczeń usług i raportów.
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w trybie stacjonarnym,
- możliwość dalszego rozwoju i awansu - wewnętrzne kursy i szkolenia.

  • Praca Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    137 071
    20 093