Koordynator serwisu
  • Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka
opolskie, Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka, opolskie, Polska
Blattin Polska Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Blattin Polska Sp. z o.o. znany i ceniony producent pasz dla zwierząt hodowlanych w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem działu WOZÓW PASZOWYCH poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie o profilu samochodowym (budowa maszyn),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,
  • biegła znajomość obsługi komputera i obsługi programów z pakietu Microsoft Office,
  • wysokie umiejętności organizacyjne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynowanie prac zespołu mechaników,
  • nadzorowanie realizacji zleceń serwisowych,
  • kontrola wykonywania założonych celów serwisowych, na poziomie ilościowym i jakościowym,
  • nadzór nad jakością i terminowością napraw,
  • współpraca serwisowo/magazynowa z producentem maszyn.

GWARANTUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym,
  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju osobistego,
  • prywatna opieka medyczna obejmująca Pracownika i jego Rodzinę oraz pakiet socjalny, kartę lunchową.

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690