KOORDYNATOR ROBÓT SANITARNYCH
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Grupa Inbud Bielsko
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza i weryfikacja otrzymanych do wyceny projektów w zakresie instalacji sanitarnych;
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do firm podwykonawczych oraz dostawców urządzeń;
  • Przygotowanie wycen i analiza otrzymanych ofert;
  • Wyszukiwanie i weryfikacja wycen dostaw materiałów i usług instalacyjnych;
  • Doradzanie w sprawie wyboru materiałów, systemów budowlanych, proponowanie rozwiązań technicznych;
  • Uzgodnienie z kierownikiem budowy sposobu realizacji robót, organizacja prac na budowie;
  • Nadzór i koordynacja prac na budowie w porozumieniu z kierownikiem budowy, ustalanie kolejności i terminów wykonania robót;
  • Sporządzanie harmonogramów prac i raportów z realizacji;
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom;
  • Prowadzenie dokumentacji robót i jej dystrybucja;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania materiałowego, przygotowywanie zamówień;
  • Uczestnictwo w wyborze dostawców i podwykonawców;
  • Wyszukiwanie i weryfikacja wycen dostaw materiałów i usług budowlanych;
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym;
  • Ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa.

WYMAGANIA:
  • Wyższe wykształcenie budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • Umiejętność sporządzania wycen w zakresie instalacji sanitarnych dla realizacji obiektów przemysłowych;
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji kosztów prac;
  • Umiejętność obsługi komputera (w zakresie obsługi oprogramowania MS Office, CAD, NORMA PRO);
  • Sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat.B;
  • Pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań.

OFERUJEMY:
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • Możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania uprawnień;
  • Pracę w dynamicznym, zgranym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i otwartość na różne formy współpracy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technik urządzeń sanitarnych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584