Koordynator robót budowlanych
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i zarządzanie projektami budowlanymi, w tym dokumentacja i specyfikacje.
  • Regularne wizyty kontrolne na placu budowy, 2-3 razy w tygodniu.
  • Analiza i sprawdzanie dokumentacji technicznej i kosztorysowej.
  • Koordynacja i nadzorowanie pracy podwykonawców.
  • Tworzenie dokumentacji odbiorowej.
  • Raportowanie postępów w projekcie.
  • Bliska współpraca z kierownictwem.

Co oczekujemy:

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach zabytkowych.
  • Znajomość prawa budowlanego, prawa pracy i BHP.
  • Samodzielność i zdolności organizacyjne.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w uznanej firmie.
  • Ścieżki rozwoju zawodowego.

  • Praca Toruń
  • Operator maszyn budowlanych Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563