Koordynator regionalny ds. kluczowych klientów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Indykpol S.A.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zewnętrznym zespołem sprzedaży terenowej oraz agencjami merchandisingowymi
  • Opracowanie oraz realizacja planów obsługiwanych klientów
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach działu sprzedaży oraz współpraca z działem trade marketingu
  • Delegowanie zadań zmierzających do egzekucji ustaleń centralnych
  • Zarządzanie powierzonym budżetem

Nasze wymagania

  • Umiejętność przeprowadzania szkoleń oraz wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
  • Doświadczenie w branży FMCG w Modern Trade w szczególności w branży mięsnej
  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi agencjami zatrudniającymi przedstawicieli handlowych oraz agencjami merchandisingowymi
  • Znajomość obsługi komputera, w tym głównie MS Office (szczególnie programu Excel)
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych ("wczasy pod gruszą", karta Multisport, bonusy świąteczne, bilety na mecz AZS Indykpol, zakładowy fundusz socjalny)
  • Możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544