Koordynator recepcji do kliniki kosmetologii estetycznej
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Centrum Dermatologii Estetycznej LENIS
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie informacji i odpowiedzi na pytania Klientów dotyczące pełnej oferty kliniki - obsługa Klientów bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa,
  • kompleksowa, profesjonalna obsługa i budowanie długotrwałych relacji z Klientami Kliniki,
  • tworzenie materiałów na social media (Instagram, Facebook),
  • sprzedaż i promowanie usług Kliniki,
  • przygotowanie zestawień i raportów,
  • dokonywanie rezerwacji wizyt,
  • przyjmowanie oraz ewidencjonowanie płatności,
  • koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,
  • reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku Kliniki,
  • tworzenie treści do mediów społecznościowych,
  • dbanie o komfort Klienta w klinice.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy w branży Beauty, Handlu czy Farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem),
  • nastawienie na realizację zadań, zaangażowanie i wysoki poziom świadczonej pracy,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • zorientowanie na potrzeby Klientów oraz umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Klientem,
  • umiejętności sprzedażowe, czujesz się swobodnie w doradzaniu i prezentowaniu oferty firmy,
  • zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu,
  • entuzjazm i pogodne usposobienie, czerpanie energii z pracy i sukcesów;
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • dyspozycyjność w dni powszednie oraz niektóre soboty,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia oraz możliwość awansu,
  • ciekawą pracę w klinice o wysokim standardzie usług w centrum Poznania,
  • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych.

O nas

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Recepcji/Specjalistę ds. Obsługi Pacjentów/ Recepcjonistę do naszego długoletniego i zaangażowanego zespołu/dynamicznego i kreatywnego.

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, szanujemy pacjenta i jego potrzeby. Wierzymy, że to ludzie budują silną markę firmy, dlatego poszukujemy do współpracy osób, które podzielają nasze wartości–zaangażowanie, szacunek, jakość, otwartość.

Jeśli uśmiech jest twoją wizytówką, masz pozytywne nastawienie, łatwo nawiązujesz i podtrzymujesz relacje, z chęcią powitamy Cię w naszym zespole.

Poszukujemy osoby, która:

- jest osobą o pozytywnym usposobieniu, otwartą i lubiącą kontakt z ludźmi,

- szuka nowych wyzwań i wkłada całe serce w powierzone obowiązki,

- stawia na dobre relacje i miłą atmosferę w pracy,

- lubi pracę w zespole i dąży do wspólnego celu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lenis, ul. Wierzbowa 6/1U, 61-853

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    190 181
    27 284