Koordynator Projektów Kolejowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Egis Poland Sp z o. o.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac projektowych w zakresie systemów kolejowych (Projekt Budowlany, Projekt Wykonawczy, Materiały Przetargowe),
  • Prowadzenie oraz pozyskanie wymaganych uzgodnień oraz opinii na etapie projektowania,
  • Wsparcie Inżyniera Kontraktu przy prowadzeniu Nadzoru Autorskiego w zakresie branż telekomunikacji, elektroenergetyki, srk i trakcji,
  • Koordynowanie realizacji poszczególnych zadań z uwzględnieniem zależności między nimi, wynikających z przyjętego harmonogramu projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie przy realizacjach związanych z budowa lub projektowaniem systemów kolejowych,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych,
  • Znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku),
  • Uprawnienie budowlane do realizacji lub projektowania w jednej z wymienionych branż.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • Elastyczne godziny pracy (ruchomy czas pracy między 7 a 9),
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego,
  • Praca w doświadczonym zespole, i możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Zainteresowane osobowy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

Tytuł wiadomości: ”Koordynator

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836