Koordynator Projektów Instalacyjnych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
WPO ALBA S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja prac zarówno biurowych, jak i bezpośrednio na terenach budów.
  • Współpraca z kierownikiem budowy i instytucjami.
  • Nadzór nad zespołem oraz koordynacja pracy podwykonawców.
  • Kontrola dokumentacji wykonawczej oraz odpowiedzialność za jej zgodność ze standardami.
  • Regularne raportowanie z postępów prac na budowie.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia w specjalności instalacyjnej (sieci, instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe, kanalizacyjne) do kierowania robotami budowlanymi.
  • Doświadczenie w realizacji instalacji gazowych.
  • Prawo jazdy kategoria B.
  • Dobra znajomość MS Office, AutoCad oraz Norma.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567