Koordynator Projektów e-commerce / Seller Account Manager
  • gdynia
Gdynia, gdynia, Polska
gonito
5. 8. 2022
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • będziesz koordynować ok. 10 projektów realizowanych na platformie Amazon;

  • do Twoich obowiązków należeć będzie bieżąca współpraca z zespołem sprzedażowym i wykonawczym z wykorzystaniem systemu CRM;

  • będziesz prezentować Klientom możliwości sprzedażowe związane z działalnością na platformie Amazon i współpracą z Gonito;

  • będziesz dzielić się wiedzą i rozwijać bieżące procesy biznesowe w firmie;

  • do Twoich zadań należeć będzie monitorowanie i egzekwowanie prawidłowego wykonania założeń projektowych;

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi będzie istotnym elementem Twojej codziennej pracy.

Nasze wymagania
  • min. rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą Klienta biznesowego;

  • dobra znajomość j. angielskiego (minimum na poziomie B1);

  • umiejętność efektywnego budowania i utrzymywania relacji z Partnerami biznesowymi;

  • biegła obsługa komputera (MS Office, G Suite, CRM, etc.);

  • wysoko rozwinięta zdolność organizacji czasu pracy;

  • umiejętność szybkiego łączenia faktów i wyciągania wniosków;

  • umiejętność prowadzenia rozmów z wymagającymi Klientami.

Mile widziane
  • znajomość j. niemieckiego;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość branży e-commerce.

To oferujemy
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa B2B, umowa zlecenia);

  • szkolenia z zakresu stanowiska, oferty i usług Gonito;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • realny wpływ na rozwój Firmy będącej liderem w swojej branży;

  • przyjazną atmosferę pracy, ambitny, pomocny i zaangażowany Zespół;

  • pyszną kawę i słodycze w biurze.