Koordynator Operacyjny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Corten Dental
6. 9. 2024

Corten Dental to rozwijająca się sieć, która oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi stomatologiczne dzieciom i dorosłym. Specjalizujemy się w stomatologii ogólnej, profilaktyce zdrowia jamy ustnej, periodontologii i endodoncji. Stosujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu implantologii, protetyki i ortodoncji.

Corten Medic to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów medycznych, która od niemal 30 lat oferuje Pacjentom kompleksowe leczenie i profilaktykę. Z komercyjnych i refundowanych przez NFZ usług Corten Medic korzystają całe rodziny, Pacjenci indywidualni, przedsiębiorstwa i instytucje, a dostępność oddziałów medycznych wciąż się zwiększa
Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Koordynowanie codziennych działań operacyjnych w celu zapewnienia płynności procesów i zgodności z ustalonymi standardami firmy.
  •  Analiza bieżących procesów operacyjnych oraz proponowanie i wdrażanie usprawnień w celu zwiększenia efektywności i redukcji kosztów.
  • Terminowe raportowanie wyników, prowadzenie dokumentacji obiektowej oraz realizacja innych obowiązków administracyjnych.
  • Utrzymywanie bieżącej komunikacji i współpracy z innymi działami firmy w celu koordynacji działań i realizacji wspólnych celów.
  • Identyfikowanie potencjalnych problemów operacyjnych, podejmowanie działań zapobiegawczych oraz rozwiązywanie bieżących problemów w celu minimalizacji zakłóceń w działalności operacyjnej.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wyższe wykształcenie zarządzanie, logistyka (kierunkowe zarządzanie w ochronnie zdrowia  mile widziane).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, pozwalające na skuteczną współpracę z zespołem i innymi działami firmy.
  •  Zdolność do pracy zespołowej i budowania pozytywnych relacji z pracownikami na różnych poziomach organizacji.
  • Umiejętność pracy pod presją i w dynamicznym środowisku.
  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office (Excel).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia niezależnie od wybranej przez Ciebie formy współpracy (umowę współpracy B2B, umowę o pracę lub umowę zlecenie).
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Współpracę przy projektach mających wpływ na rozwój naszej organizacji.
  • Zniżki na studia w Uczelni partnerskiej.
  • Bardzo dobrą lokalizację biura ( ul. Cybernetyki 19b, Warszawa Mokotów).

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567