Koordynator Międzynarodowy z Językiem Niemieckim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ASMO Solutions Sp. z o.o.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy dedykowanego zespołu pracowników w Niemczech,
  • Ustalanie grafików oraz zarządzanie zastępstwami, L4, rotacją,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz bieżący kontakt z klientami,
  • Przyjmowanie zleceń,
  • Ewidencja czasu pracy oraz nieobecności,
  • Nadzorowanie i realizacja działań mających na celu wdrożenie nowego pracownika,
  • Inicjowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, pozwalająca na codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami - warunek konieczny,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w międzynarodowym zespole,
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • Staranność i skrupulatność w realizacji obowiązków administracyjnych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny, gwarantujący stałą część wynagrodzenia,
  • Niekorporacyjną atmosferę w pracy,
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach oraz szeroki dostęp do szkoleń,
  • Pakiet medyczno-stomatologiczny w Medicover.

Wymagania

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • opieka stomatologiczna
  • siłownia w biurze
  • kawa / herbata
  • napoje

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    182 919
    29 245